KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229333

nr 1522 9333

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, pastoralt landskap med bro. Ej signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm

Kondition: mindre hål i duk,

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 20 februari 2023
kl 18:56:24